A-Laiturit Oy

Voudinkatu 39
21200 Raisio
Puh: 020 7433 100
Sähköposti: info@a-laiturit.fi

Muuta teksti klikkaamalla Muokkaa kohtaa.

Kokeneet ammattilaisemme suunnittelevat kestävän laituriratkaisun juuri teidän rantanne olosuhteisiin. Käytä osaamisemme hyväksesi!

Matti-Pekka Vähätalo
toimitusjohtaja
+358 45 6703 600
info@a-laiturit.fi

Mika Murto
laiturimyynti ja –suunnittelu
+358 45 6703 602
mika.murto@a-laiturit.fi

Olli Heimala
suunnittelu ja tuotekehitys
+358 45 6703 614
olli.heimala@a-laiturit.fi

Anna Rintala
johdon assistentti
+358 50 560 1079
anna.rintala@a-laiturit.fi

Ville Vuorio
myynti / jälleenmyyjät
+ 358 44 755 3315
ville.vuorio@a-laiturit.fi

Jorma Koski
tuotantopäällikkö
+358 44 766 3188
jorma.koski@a-laiturit.fi

Raimo Koskinen
laiturimyynti ja –suunnittelu
+358 45 6703 601
raimo.koskinen@a-laiturit.fi

Olli Kinos
myymäläpäällikkö
+358 45 670 3604
olli.kinos@a-laiturit.fi